Nowoczesna architektura : Richardson Memorial Hall Green Plany Renowacji

Dzięki uprzejmości Fundacji Tulane University Fundraising jest obecnie wartą 23,9 miliona dolarów zieloną metamorfozę Richardson Memorial Hall, stuletniego domu Szkoły Architektury Tulane University.
Remont będzie obejmował maksymalizację światła i przewiewności budynku, instalację paneli słonecznych i cystern w celu zebrania wody deszczowej do nawadniania i, być może, zastosowania hydrauliki i wielu innych zrównoważonych strategii.
Ponadto technologia IBM Smart Building będzie monitorować i dostosowywać zużycie wody, oświetlenie i inne systemy w budynku, aby zoptymalizować ich wydajność, jednocześnie zmniejszając ślad węglowy budynku.
Więcej informacji o projekcie po przerwie.
Modyfikacja, która pozwoli na ponowne wykorzystanie jak największej liczby oryginalnych materiałów budowlanych, stworzy także więcej salonów do nauki i miejsc pracy dla studentów oraz rozszerzy istniejący sklep szkolny i cyfrowe urządzenia School of Architecture.
Popularna kawiarnia z rysunkami w budynku zostanie przeniesiona bliżej do Dinwiddie Hall i otwarta na odkryty taras.
Wszystkie przedsiębiorstwa o zasięgu społecznym będą umiejscowione w taki sposób, aby odwiedzający mogli podchodzić od strony drogi inżynieryjnej, która łączy się z Freret Street.
Widok z alejki – Sala Pamięci Richardsona to jeden z najwspanialszych budynków dla szkoły architektury.
centralne na terenie kampusu, historyczne, okazałe, dobrze zbudowane, wysokie sufity, jasne przęsła, okna operacyjne, doskonałe światło ,.
mówi Kenneth Schwartz, dziekan Wydziału Architektury.
.
Jednak w związku z zmieniającym się charakterem dzisiejszej misji szkolnej poważnie potrzebuje inwestycji, aby zaktualizować swoje systemy budowlane, obniżyć emisję dwutlenku węgla i poprawić ogólną użyteczność.
Zielony diagram Pozyskanie funduszy na projekt rozpoczęło się od prezentu od absolwenta Tulane i członka zarządu Tima Favrota, aby opracować wstępne plany i darowiznę od IBM w partnerstwie z Johnson Controls w celu zainstalowania technologii inteligentnego budynku.
Schwartz ma nadzieję, że projekt zostanie ukończony w ciągu pięciu lat.
Zespół architektoniczno-inżynieryjny kierowany przez architektów FXFOWLE i eldorado przedstawił projekty projektowe dla wszystkich wydziałów architektury, pracowników i studentów.
Ostateczna wersja projektu, która będzie kwalifikować się do certyfikacji LEED Platinum, została złożona na podstawie opinii i uwzględnia nadrzędną aspirację Tulane osiągnięcia neutralności węglowej do 2030 roku.
[więcej w: mrówka stalowa wola godziny otwarcia, olx bolesławiec, obróbka strumieniowo ścierna ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka stalowa wola godziny otwarcia obróbka strumieniowo ścierna olx bolesławiec