Nowoczesna architektura : Parki dla ludzi: konkurs dla studentów, który ma na celu ponowne wyobrażenie parków narodowych Ameryki

Dzięki uprzejmości Van Alen Institute Van Alen Institute, nowojorskiej organizacji zajmującej się projektami w architekturze publicznej, dołączyła do US National Park Service, aby uruchomić Park for the People: A Student Competition, aby ponownie wyobrazić sobie parki narodowe Ameryki.
Studenci i wykładowcy będą mieli okazję raz na generację do twórczego przemyślenia naszych parków narodowych.
związki z ludźmi i ich rolę jako czczonych miejsc przyrodniczych, społecznych i kulturalnych poprzez studia projektowe skupiające się na jednym z siedmiu parków narodowych.
Więcej informacji o konkursie po przerwie.
Szkoły uczestniczące będą współpracować z administratorami parków, tworząc modele rozwiązań dla siedmiu parków w każdym regionie geograficznym USA, i wykorzystają te paradygmaty projektowe, aby stworzyć silniejszą tożsamość narodową dla naszych ideałów otwartej przestrzeni.
Podczas zawodów szkoły będą miały okazję nawiązać kontakt z usługą Park Service i jej bogatymi zasobami kulturalnymi i historycznymi, w tym dostępem do przywództwa parkowego, dogłębnymi spotkaniami z parkami oraz szansą na zbudowanie długoterminowych relacji z personelem parku i zasoby.
Dziś, jako że Park Service przygotowuje się do świętowania stulecia w 2016 roku, stoimy przed nowymi możliwościami zaprojektowania bogatszego, bogatszego doświadczenia parku narodowego.
Pragnąc zainspirować następne stulecie zarządzania parkiem, Parks for the People ponownie wyobraża sobie parki narodowe, zadając śmiałe pytania, które wyglądają od nowa na projekt parku: – W jaki sposób projektowanie może poprawić wrażenia parkowe.
– W jaki sposób parki mogą stać się bardziej dostępne.
– Czym jest.
Zachowanie.
i jak może ewoluować.
– Jakie nowe przedsięwzięcia lub partnerstwa mogą pomóc połączyć parki z ludźmi.
– Czym jest.
Zrównoważony rozwój.
i jaka jest jego przyszła rola.
– W jakiej dziedzinie technologia może grać w parkach.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź ich oficjalną stronę tutaj.
[hasła pokrewne: maty kapilarne, allegro spawarki, mrówka skwierzyna ]

Powiązane tematy z artykułem: allegro spawarki maty kapilarne mrówka skwierzyna