Budownictwo i architektura : Hołd dla Stevea Jobsa autorstwa Lorda Normana Fostera

Apple Campus.
Foster + Partners Today Lord Norman Foster wydał hołd dla Steve a Jobsa (1955-2011), który zmarł wczoraj w wieku 56 lat.
Foster + Partners pracuje nad nowym Apple Campus w Cupertino, który ma zostać ukończony w 2015 roku.
moim kolegom chciałbym złożyć hołd Steve owi Jobsowi.
Podobnie jak wiele milionów, nasze życie było głęboko i pozytywnie inspirowane przez innowacje zapoczątkowane przez Steve a i Apple a, nazwy, które są nierozłączne.
Mieliśmy ogromne przywileje, aby poznać Steve a jako osobę, jako przyjaciela i pod każdym względem o wiele bardziej niż klienta.
Steve był inspiracją i wzorem do naśladowania.
Zachęcił nas do opracowania nowych sposobów patrzenia na projekt, aby odzwierciedlić jego wyjątkową umiejętność przeplatania się wstecz i do przodu między strategią a drobiazgami najdrobniejszych wewnętrznych elementów wyposażenia.
Dla niego żaden szczegół nie był mały pod względem jego znaczenia, a jednocześnie zakwestionował nagłówki naszego projektu razem, podczas gdy zagłębił się w drobny druk.
Był doskonałym perfekcjonistą i wymagał od siebie, jak tego wymagał od innych.
Jesteśmy lepsi jako indywidualności i na pewno mądrzejsi jako architekci poprzez doświadczenie ostatnich dwóch lat i więcej pracy dla niego.
Jego udział był tak intensywny i twórczy, że naszą pamięcią będzie praca z jednym z naprawdę świetnych projektantów i mentorów.
– Norman Foster Architect Chairman + Założyciel Foster + Partners
[podobne: allegro spawarki, hurtownia elektryczna piaseczno, olx bolesławiec ]

Powiązane tematy z artykułem: allegro spawarki hurtownia elektryczna piaseczno olx bolesławiec