Architektura i nowoczesne budownictwo – Konkurs New Design w konkursie inmidtown Habitats

Dzięki uprzejmości The Architecture Foundation Fundacja Architecture z przyjemnością prowadzi nowy otwarty i międzynarodowy konkurs, który wzywa zespoły projektowe do składania wniosków dotyczących miejskich uli, ptaków / nietoperzy i plantatorów.
Konkurs organizowany jest przez AF w imieniu inmidtown, dzielnicy doskonalenia biznesu dla centralnych londyńskich obszarów Holborn, Bloomsbury i St.
Giles.
Konkurs wymaga zgłoszeń, które oferują charakterystyczne, ale funkcjonalne projekty, które pomagają podnieść bioróżnorodność w tym miejskim kontekście.
Przewiduje się, że zwycięskie propozycje będą masowo produkowane i instalowane w różnych miejscach w obszarze śródmiejskich miast.
Więcej informacji o konkursie po przerwie.
Konkurs jest inspirowany i ma na celu uzupełnienie istniejącej inicjatywy Inmidtown, Midtown Buzz ., która zapewnia bezpłatne ule i szkolenie pszczelarskie członkom, którzy chcą produkować własny miód na miejscu.
Projekt zakończył swój pierwszy rok, a pierwsze zbiory miodu zostały zebrane we wrześniu.
Podczas pierwszej fazy stało się oczywiste dla członków systemu, że chociaż ule istnieją, których projekty przetrwały próbę czasu dla pszczół i pszczelarzy, ule te nie są idealne w przypadku przeniesienia z tradycyjnego wiejskiego kontekstu do obszarów miejskich .
Jako naturalna kontynuacja.
Midtown Buzz.
W celu zapewnienia sukcesu i ekspansji Klient zlecił The Architecture Foundation przeprowadzenie konkursu na prawdziwie miejską ulicę.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 listopada 2011 r., A ogłoszenie w formie krótkiej listy spodziewane jest w styczniu 2012 r.
Projekty z krótkimi listami zostaną prototypowane i zaprezentowane w lutym 2012 r., A zwycięzca ogłosił po wystawie.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę tutaj.
[patrz też: szambo przepisy, mrówka skwierzyna, mrówka starogard ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka skwierzyna mrówka starogard szambo przepisy