Ze swiata architektury – Dzięki odpowiednim narzędziom nacisk na zrównoważony rozwój może prowadzić do nowego biznesu

Analiza PEUI w całej witrynie z wykorzystaniem Autodesk Insight: pomaga zidentyfikować wartości odstające, które mogą mieć największy wpływ na zużycie energii w witrynie.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Dekker / Perich / Sabatini Dekker / Perich / Sabatini (D / P / S) uczyniło strategiczny decyzja biznesowa, którą firmy architektoniczne zaczynają przyjmować, aby pomóc im w osiąganiu własnych celów w zakresie zrównoważonego rozwoju i napędzaniu większej liczby firm.
Dzięki wdrożeniu zespołu analizy wydajności budynku (BPA) i narzędzi do oszczędzania czasu, D / P / S wykorzystywał modelowanie informacji o budynku (BIM) do analizy energii.
Od czasu przyłączenia się do zobowiązania AIA 2030 w ubiegłym roku, firma zanalizowała i odnotowała prawie milion metrów kwadratowych w nowych projektach budowlanych.
Skoncentrowanie się na celach zrównoważonego rozwoju dla każdego z ich projektów okazało się wyróżnikiem dla firmy z siedzibą w Albuquerque i pomaga im zdobywać nowe firmy.
Według Brandona Garretta, architekta i współpracownika D / P / S, który kieruje działaniami firmy w zakresie technologii projektowania, większość klientów zna certyfikację LEED, a wielu z nich rozumie pojęcie budynku i jego zrównoważony rozwój.
Jednak dalsze kształcenie ich w zakresie zobowiązań 2030 pomaga klientom zrozumieć, jak zbliżyć się do progu Net-Zero, co naprawdę pomaga ich budynkom działać lepiej.
Z narzędziami do projektowania, takimi jak Autodesk Revit i funkcją analizy energetycznej wbudowaną w Insight, D / P / S jest w stanie wykorzystać narzędzia zintegrowane z BIM, aby uzyskać wyniki wydajności budynków, unikając kłopotów z eksportowaniem modelu do innego oprogramowania.
Posiadanie dostępu do narzędzi analitycznych w Revit pozwala D / P / S na tworzenie modeli masowych, wykorzystanie Insight i oszczędzanie wielu godzin.
Garrett powiedział, że tworzenie modeli energii w programie Revit zajmuje wiele godzin, a nie dni, aby dostarczyć analizę i wyniki, które pasują do tego, co D / P / S tradycyjnie otrzymywali od zewnętrznych konsultantów.
D / P / S wykorzystuje także Insight, aby pomóc w dalszym kształceniu klientów.
Pokazując klientom model, D / P / S może komunikować lepsze podejście do projektowania i wdrażania systemów.
Na przykład narzędzie może wyświetlać koszt w zależności od wydajności, dając klientom największą wartość z projektu.
Przewidywana analiza intensywności zużycia energii (pEUI) za pomocą programu Autodesk Insight: potencjalnie uzyskuje 2030 wyzwanie po instalacji fotowoltaicznej tablicy samochodów.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Dekker / Perich / Sabatini Produkty zrównoważonego rozwoju, takie jak Insight, wykraczają poza dane.
które dostajemy od naszych inżynierów.
do czegoś, co jest bardzo wizualne.
To dla nas ekscytujące.
Używamy tej funkcjonalności poza tradycyjnym narzędziem do projektowania, to także narzędzie komunikacji, z którego możemy korzystać przed naszymi klientami, powiedział Garrett.
D / P / S odnotowało wzrost zapotrzebowania na zrównoważone projekty.
Dzięki 50 certyfikowanym projektom LEED firma jest liderem społeczności w dziedzinie zrównoważonego rozwoju.
W 2006 roku firma D / P / S przeniosła się do pierwszego komercyjnego budynku biurowego LEED Gold, który zaprojektowali i zbudowali.
Dzięki nowym projektom budowlanym, a także przebudowom i modernizacjom, ich celom w zakresie zrównoważonego rozwoju i koncentracji na BPA, pomaga przyciągnąć więcej klientów do D / P / S.
Podejście oparte na zrównoważonym rozwoju jest najskuteczniejszym podejściem, powiedział Garrett.
Klienci niekoniecznie są już kierowani LEED.
Szukają budynków, które są zdrowsze, inteligentniejsze i lepiej funkcjonują.
Zewnętrzna analiza nasłonecznienia z wykorzystaniem Autodesk Revit Add-In, Insight Solar: znajduje potencjalne.
Gorące punkty.
zwiększonej energii słonecznej i zapewnia korzyści cieni z drzew w miesiącach letnich.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Dekker / Perich / Sabatini Aaron Ketner prowadzi zespół BPA jako stażysta architektury i specjalista ds.
energii.
Powiedział, że Insight pomaga zespołowi w projektowaniu zrównoważonych budynków, które działają jeszcze lepiej.
Podczas procesu inżynierii wartości zespół BPA pomaga zespołowi projektowemu określić wpływ dodawania lub usuwania systemów, takich jak cieniowanie i systemy fotowoltaiczne, jeśli mają do czynienia ze zmianami, takimi jak cięcia w budżecie projektu.
Analiza wiatru w całym obiekcie z wykorzystaniem programu Autodesk Flow Design: umożliwia badanie średniej prędkości i kierunku wiatru na podstawie lokalnych danych pogodowych o określonej porze roku.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Dekker / Perich / Sabatini.
Narzędzia te pomagają nam zapewnić najlepszy produkt dla naszych klientów.
klienta, pozwalając nam wyjść poza reguły.
Analizujemy decyzje wykraczające poza subiektywne podejście do projektowania, dodał Ketner.
D / P / S używa również Insight, aby przyjrzeć się ich portfelowi projektów w przeszłości pod kątem trendów i strategii, które poprawiają wydajność budynku.
Inne narzędzia wbudowane w Revit pomagają w modelowaniu systemów fotowoltaicznych, badań nasłonecznienia i oświetlenia, analizy oświetlenia i symulacji wiatru.
Symulacje te pozwalają D / P / S na holistyczne podejście do znalezienia rozwiązania i kierunku tworzenia klientów.
budynki działają lepiej.
Klienci inwestują dużo czasu i pieniędzy w ten cenny zasób.
Jeśli możemy pomóc w optymalizacji i ulepszeniu tego budynku
[patrz też: olx bolesławiec, olx zgierz, allegro drzwi zewnętrzne ]

Powiązane tematy z artykułem: allegro drzwi zewnętrzne olx bolesławiec olx zgierz