Nowoczesna architektura : AD Round Up: Hotele Część VIII

Hotel w Słowenii, kurort w Indiach, The Trump International na Hawajach, ładny japoński hotel, a nawet AD Classic od Michaela Gravesa w Disney World! Wszystko dla naszej 8.
wyboru wcześniej oferowanych hoteli.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Leti 360 / Studio Mumbai Położony na wysokości 2350 m npm Leti 360 Resort położony jest na wzgórzu u podnóża indyjskich Himalajów.
Miejsce to znajduje się dwie godziny drogi od najbliższej autostrady i można do niej dotrzeć wąską ścieżką wykutą w zboczu góry, będącą częścią sieci tras wykorzystywanych przez lokalnych mieszkańców do codziennych podróży i transportu (czytaj dalej.) Sotelia Hotel / Enota Wellness Hotel Sotelia wypełnia lukę między dwoma istniejącymi hotelami, które nie ukrywają swojego architektonicznego pochodzenia.
Nowy hotel nie próbuje streścić próbek z pobliskich budynków, ale wyraźnie dystansuje się od środowiska zbudowanego i łączy się z jego naturalnym otoczeniem (czytaj dalej.) AD Classics: Walt Disney World Swan and Dolphin Resort / Michael Graves In the world gdzie wszystko, co w Twojej wyobraźni może stać się rzeczywistością, Walt Disney World w Lake Buena Vista na Florydzie pozostało wierne słowu, a wynajęty architekt Michael Graves zaprojektował ośrodek składający się z dwóch hoteli, które stałyby się częścią słynnej kolekcji Disney.
architektura..
(czytaj więcej.) Trump International Hotel and Tower at Waikiki Beachwalk / Guerin Glass Architects Trump International Hotel + Tower to obiekt mieszkalno-hotelowy położony na Waikiki na Hawajach, zaledwie kilka kroków od słynnych białych piaszczystych plaż.
Projekt jest kamieniem węgielnym przebudowy o powierzchni 2 milionów stóp kwadratowych, mającej na celu ożywienie dzielnicy handlowej i hotelowej Waikiki (czytaj więcej.) Hotel Nuts / Upsetters Architects Hotel jest dogodnie usytuowany, zaledwie 10 minut spacerem od stacji Shinjuku i strona Shinjuku Gyoen National Garden.
Dwujęzyczny personel bardzo dobrze służy odwiedzającym za granicą.
Aby zaprosić więcej klientów z innych krajów, wymagany był pokój uniwersalny.
Pozostałe trzy pokoje musiały być w stanie pomieścić znacznie więcej osób na pokój, aby sprostać wymaganiom rodzin i młodzieży (czytaj dalej.)
[więcej w: allegro spawarki, waga pręta fi 6, olx opoczno ]

Powiązane tematy z artykułem: allegro spawarki olx opoczno waga pręta fi 6