Budownictwo wczoraj i dzis : AD Round Up: Restaurants Part VIII

Myślisz o wyjściu na kolację dziś wieczorem.
Być może ósma część naszej wcześniejszej oferty restauracji pomoże Ci podjąć decyzję.
Sprawdź je wszystkie po przerwie! Spektakle Jeux Restaurant / Malcotti Roussey Architectes Ten projekt znajduje się w przestrzeni, która pozostała wolna w starożytnym zasoleniu, miejscu, które zostało częściowo zniszczone.
Znajduje się w Salins-les-Bains w pobliżu muzeum, które jest przywracane (patrz arkusz muzealny).
W marcu 2007 r.
Miał miejsce pożar w budynku dawnej i głównej soli.
pardessus..
W jej skład wchodziła restauracja, audytorium i sala gier (czytaj więcej.) Winiarnia i winiarnia Fonte Wine Bar / Floisand Studio Fonte Coffee and Wine Bar znajduje się w Four Seasons Hotel Seattle.
Fonte, premium micro coffee roaster, poszukiwała wysokiej jakości, flagowego sklepu detalicznego w Seattle.
Właściciel poprosił Floisand Studio o zaprojektowanie baru wiosną 2009 roku.
Zapewniliśmy pełne usługi w zakresie architektury i aranżacji wnętrz, a także oświetlenie, oznakowanie zewnętrzne, projektowanie mebli i brandingu (czytaj więcej.) Ella Dining Room and Bar / UXUS The Selzim Grupa restauracji zleciła UXUS stworzenie światowej klasy środowiska dla swojej nowej restauracji, Ella Dining Room & Bar, położonej w sercu Sacramento California, dwie przecznice od State Capitol Building.
Nazwa restauracji pochodzi od wnuczki szefa kuchni Randella Sellanda, restauracji Kitchen i Market-Café Sellanda (czytaj dalej.) Kantina Cubis / Protim Ržišnik Restauracja bufetowa Perc Cubis znajduje się w nowo wybudowanym obiekcie w Business Centre Cubis Strefa handlowa Šenčur.
Restauracja została zaprojektowana jako restauracja bufetowa i do wyboru z karty.
Nowoczesne podejście do aranżacji wnętrz odzwierciedla kontekst architektoniczny, w którym znajduje się restauracja (czytaj więcej.) Architektura Guru Bar / Klab.
Guru Bar.
był jednym z pierwszych barów otwartych w centralnej części Psiri w Atenach w czasie, gdy dzielnica zaczęła przekształcać się w tętniący życiem obszar kulturalny.
Przebudowa dzielnicy miała być wzorcowym przykładem rewitalizacji miast w okresie do i po igrzyskach olimpijskich, jednak nie miało to być (czytaj więcej.)
[patrz też: olx opoczno, mrówka stalowa wola gazetka, mrówka stalowa wola godziny otwarcia ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka stalowa wola gazetka mrówka stalowa wola godziny otwarcia olx opoczno