Architektura i nowoczesne budownictwo – Architekt w dłoni: najnowsza kolekcja koszykówki i etui na karty do gry ACME!

W zeszłym tygodniu opowiedzieliśmy o najnowszej kolekcji piłek i pudełek na karty ACME Studio z projektami Charlesa i Ray Eames oraz Hariri i Hariri.
Zapytaliśmy Cię, który architekt i projekt chciałbyś zobaczyć w przyszłych kolekcjach, a wśród wszystkich komentarzy zarejestrowanych użytkowników mamy teraz dwóch szczęśliwych zwycięzców! Grace Whang otrzyma Charlesa i Raya Eamesa – Dots-Etched.
kolekcja, a Tim Grantham wygrał Hariri & Hariri.
Plan strony ..
Gratulacje dla was obu! Skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio ze szczegółami.
Pamiętaj, że możesz zostać zarejestrowanym użytkownikiem Blogu, aby mieć dostęp do wszystkich naszych specjalnych funkcji, dzięki czemu możesz wziąć udział w przyszłych prezentach! Więcej informacji na temat kolekcji ACME Studio po przerwie.
Architekt w twojej dłoni to coś, czego wszyscy chcieliśmy mieć w tym czy innym czasie.
Światowe narzędzia do pisania ACME Studio, zaprojektowane przez najlepszych architektów w branży, są tak blisko, jak to tylko możliwe, aby urzeczywistnić to marzenie! Uznany za lidera w projektowaniu piór i innych małych przedmiotów, najnowsza kolekcja ACME zawiera utwory zaprojektowane specjalnie dla nich przez renomowanych architektów / projektantów Charlesa i Ray Eames oraz Hariri & Hariri.
Charles i Ray Eames.
Kropki.
Wytrawione.
jest rozwinięciem kolektywnego procesu projektowania i filozofii męża i żony.
Należący do najlepszych amerykańskich projektantów XX wieku, Eames najbardziej znany jest z przełomowego wkładu w architekturę, projektowanie mebli, produkcję i sztukę fotograficzną.
Kropki .
Zestaw trawiony, na który składa się wytrawiony kulkowy długopis i dopasowana etui na karty, został zatwierdzony i certyfikowany przez Biuro Eames, które zajmuje się komunikowaniem, zachowywaniem i rozszerzaniem pracy Charlesa i Ray Eames.
[patrz też: mrówka skwierzyna, mrówka starogard, ile kosztuje studnia głębinowa ]

Powiązane tematy z artykułem: ile kosztuje studnia głębinowa mrówka skwierzyna mrówka starogard