Architektura i nowoczesne budownictwo – 3XN świętuje 25 lat doskonałości w projektowaniu

Świętując 25-lecie architektury i designu, duńska firma Architekci 3XN stworzyła portfolio prac, które koncentrują się na człowieczeństwie i środowisku w centrum jego architektury.
Ich najnowsze prace obejmują nagradzaną siedzibę główną Middelfart Savings Bank oraz niezwykle popularne Muzeum Liverpoolu.
Projekty 3XN, które pojawiły się na Blogu to: Bella Sky Hotel Middelfart Savings Bank Centrala Muzeum Liverpoolu Swedbank.
S Nowa Międzynarodowa Siedziba Horsens Stadium Horten Siedziba Muziekgebouw Saxo Bank Tivoli Architektura Sali Koncertowej Zachowanie kształtów: W 3XN wierzymy, że architektura kształtuje zachowanie .
Naszą rolą jest nie tylko tworzenie pięknych zabytków, ale równie ważne jest tworzenie ram, które działają na rzecz lepszego środowiska i większej przyjemności dla tych, którzy będą korzystać z budynku ,.
mówi Kim Herforth Nielsen, który dzieli partnerstwo z CEO Bo Boje Larsen i szefem Działu ds.
Konkurencji Janem Ammundsenem.
Muzeum Liverpoolu.
Pete Carr Społeczne podejście do architektury docenia także Paul Finch, redaktor Emeritus znanego Architect s Journal i Architectural Review.
.
3XN wykazało, że możliwe jest tworzenie budynków z naciskiem na użytkownika, bez narażania na szwank jakości estetycznej..
Renomowana architektura Projekty 3XN są dobrze znane i obchodzone na całym świecie.
W tym roku siedziba Middelfart Savings Bank wygrała prestiżową europejską nagrodę RIBA i nagrodę International Architecture Award, a Oerestad College (znana jako szkoła bez sal lekcyjnych) wciąż przyciąga turystów z całego świata co tydzień.
Tego lata 3XN wprowadził na rynek zarówno Bella Sky Hotel, największy hotel w Skandynawii, jak i Muzeum w Liverpoolu, które otrzymało ponad 400 000 odwiedzających w ciągu pierwszych 2 miesięcy po otwarciu.
Bella Sky Hotel.
Adam Moerk Badania w zielonych budynkach W ciągu ostatnich lat firma 3XN wprowadziła przełom w rozwoju bardziej ekologicznego i zrównoważonego budownictwa.
Dział Badań i Rozwoju, GXN, składa się z zespołu architektów, projektantów i inżynierów i opracowuje nowe innowacje, między innymi biokompozyty (materiały budowlane wykonane z naturalnych produktów, takich jak włókna lniane i korek, które w przyszłości mogą zastąpić energię wymagający tradycyjnych materiałów budowlanych, Middelfart Savings Bank.
Adam Moerk
[więcej w: olx bolesławiec, magnesy ferrytowe, waga pręta fi 6 ]

Powiązane tematy z artykułem: magnesy ferrytowe olx bolesławiec waga pręta fi 6